Alya Media

10 yıldan fazla bir süredir şirketlerin finansal ve marka hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Alya Media, değer odaklı bir Dijital Pazarlama ajansıdır.

İLETİŞİM

Sosyal Medya Yönetimi​

Sosyal Medya günümüzün en aktif kullanılan platformu. Bir çok müşteri veya müşteri adayınız bu sosyal medya platformlarında vakit geçiriyor. Peki siz bir işletme olarak neredesiniz?

Sosyal medya platformlarını yönetecek kadar tecrübeye veya zamana sahip değilseniz profesyonel sosyal medya yönetimi hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Avantajları​

İşletmenizin marka değerini artırmak ve müşteri potansiyelinizi genişletmek adına sosyal medyanın sağladığı avantajların farkında mısınız?

Hedef Kitlenize
Ulaştırır

Sosyal medya paylaşımları ve reklam yönetimi ile ürün ve hizmetlerinizin hitap ettiği hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştırır.

Marka Değerinizi Yükseltir

Markanızın bilinirliğini artırmak adına yapılacak paylaşımlar ve tanıtım çalışmaları ile marka değerinize yatırım yapmanızı sağlar.

Farklı Reklam Seçenekleri

Sosyal medya paylaşımları ve reklam yönetimi ile ürün ve hizmetlerinizin hitap ettiği hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştırır.

Yönettiğimiz Sosyal Medya Kanalları

Sizin için hangi sosyal medya hesaplarınızı yönetmemizi istersiniz?

Facebook

İşletmenizin Facebook sayfasının yönetimi ve gönderi tasarımları.

Instagram

Instagram hesabınızdaki gönderilerin tasarlanması ve sayfa yönetimi.

Twitter

Twitter hesabınızın profil düzenlemeleri ve tweet yönetimi.

Linkedin

Linkedin'de sayfa etkileşimleriniz ve gönderilerinizin yönetimi.

Google Reklamları Yönetimi

Google reklamlarınızın performansını artırmak için neler yapıyoruz?

Firmanıza ve Sektörünüze Göre Strateji Belirleme

Bulunduğunuz sektördeki hedef kitlenize göre gerekli analizleri yapmanın yanı sıra rakiplerinizi de analiz ediyor ve bir yol haritası belirliyoruz.

Amaca Yönelik Gönderi Tasarımı

Paylaşılacak olan gönderilerin tasarımlarını kurumsal kimliğinize özel tasarlıyoruz ve dilerseniz onay işleminden sonra paylaşıyoruz.

Sosyal Medya Paylaşım Takvimi Planlama

Aylık olarak size özel bir paylaşım takvimi planlıyoruz. Yapılacak olan paylaşımları ve hangi arılıklarla yapılacağına birlikte karar veriyoruz.

Sosyal Medya Profillerinin Kontrolü

Sosyal medya profilleriniz yoksa sıfırdan açıyor, varsa tüm ayarlamaların doğru olup olmadığını kontrol ediyor ve hataları (varsa) düzeltiyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Sosyal medya hesaplarınızı yönetirken neler yapıyoruz ve bu süreç nasıl işliyor, merak ediyor musunuz?

Reklamlar Ne Kadar Sürede Yayında Kalıyor?

Bunun net bir süresi yok. Reklamın yayında kalma süresi sizin bütçenize, tıklama başına verilen maliyete göre değişkenlik gösterebiliyor. Reklamlar günlük bütçeyi aştığında veya belirlenen zaman aralığı dolduğunda yayınlanmaz.

Siz Yönetim Yaparken Biz De Hesapları Kullanabilir Miyiz?

Tabi ki. Sosyal medya profillerinin ana sahibi siz olduğunuz için kullanıma devam edebileceksiniz. Bu noktada paylaşımlar çift taraflı yapılacaksa da ona göre bir plan gerçekleştiriyoruz.

Aylık Olarak Mı Planlama Yapıyorsunuz?

Genel olarak planları aylık olarak yapıyoruz. Sektöre göre dönemsel olarak planlamalar da yapılabilir. Aylık yaptığımız planları haftalara bölerek uyguladığımızı da belirtmek isteriz.

Takipçi Satın Alma Hizmetiniz Var Mı?

Takipçi satın alma hizmetimiz yok. Açıkcası böyle bir yolu da kesinlikle önermiyoruz. Hangi sosyal medya profili olursa olsun takipçilerin gerçek olması bu takipçiler ile etkileşim halinde olabilme ihtimalinizi daha yüksek oranda tutar.